MATERAC ESTRELLA

MATERAC ESTRELLA Zobacz większe

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS REALIZACJI: OKOŁO 25 DNI ROBOCZYCH

Więcej szczegółów

748,00 zł brutto

Materac Estrella został wykonany ze sprężyn woreczkowych, z wysokogatunkowego drutu, które obłożone są z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i obustronnie 30 mm pianką poliuretanową T35 o zwiększonej sprężystości i gęstości 35kg/m³. Sprężyny znajdują się w oddzielnych kieszonkach o średnicy 60mm, klejonych flizeliną u góry i na dole. W materacu Estrella o znajduje się 255 sprężyn na metr kwadratowy powierzchni.

Pokrowiec dostępny w wersjach:

- materac Estrella dostępny jest w pokrowcu Aloe Vera z serii Exclusive (opis pokrowca poniżej). Pokrowce zewnętrzne posiadają zamek rozdzielczy z czterech stron.

Wysokość: około 19 cm.

UWAGA: Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew.

Stelaż prezentowany na zdjęciu nie jest w komplecie.

MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI:

Nietypowa szerokość materaca– możliwość zamówienia materaca w zaokrągleniu do 5cm. Obowiązuje następna większa cena szerokości standardowej. Przykład: jeśli chcemy zamówić wymiar pod materac 110x200 lub 115x200 wówczas wybieramy wymiar 120x200 i niezwłocznie informujemy sklep o takiej zmianie.

Nietypowa długość materaca– możliwość zamówienia krótszego wymiaru niż 200cm – opcja bezpłatna. W przypadku zamówienia większej od standardu długości dopłata wynosi 10% za każde rozpoczęte 10cm.

Jeśli chcą Państwo dokonać modyfikacji zapraszamy do kontaktu: tel. 508 574 516, 518 899 229, email: sklep@swiatsypialni24.pl

SZCZEGÓŁY DOSTAWY: KLIKNIJ TUTAJ

aloe vera.jpg

12 innych produktów w tej samej kategorii

Product successfully added to the product comparison!