MATERAC ESTRELLA LUX X5 LXI

MATERAC ESTRELLA LUX X5 LXI Zobacz większe

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS REALIZACJI: OKOŁO 25 DNI ROBOCZYCH

Więcej szczegółów

2 016,00 zł brutto

Estrella Lux X5 LXI to materac wykonany ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach o średnicy 60mm, klejonych warstwowo flizeliną u góry i na dole.

Na metr kwadratowy powierzchni materaca Estrella Lux X5 LXI użyto około 255 sprężyn o 7-polowym ułożeniu. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską i obustronnie 50mm warstwą pianki lateksoidalnej której gęstość wynosi ok. 80kg/m³. W zastosowanej piance nie rozwijają się bakterie i grzyby. Dodatkowym atutem pianki lateksoidalnej jest jej niezwykła miękkość oraz żywotność gdyż nie ulega ona deformacjom z upływem czasu. Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający lepszą ochronę wkładu.

Pokrowiec dostępny w wersjach:

- materac Estrella Lux X5 LXI dostępny jest w pokrowcach z serii Exclusive (opisy pokrowców poniżej). Pokrowce zewnętrzne posiadają zamek rozdzielczy z czterech stron.

Wysokość: około 24 cm.

Wersja sprężyn (do wyboru w tej samej cenie):

1-polowa - polecana dla dzieci i osób o wzroście poniżej 150cm,

7-polowa - polecana dla osób dorosłych powyżej wzrostu 150cm.

UWAGA: Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew.

Stelaż prezentowany na zdjęciu nie jest w komplecie.

MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI:

Nietypowa szerokość materaca– możliwość zamówienia materaca w zaokrągleniu do 5cm. Obowiązuje następna większa cena szerokości standardowej. Przykład: jeśli chcemy zamówić wymiar pod materac 110x200 lub 115x200 wówczas wybieramy wymiar 120x200 i niezwłocznie informujemy sklep o takiej zmianie.

Nietypowa długość materaca– możliwość zamówienia krótszego wymiaru niż 200cm – opcja bezpłatna. W przypadku zamówienia większej od standardu długości dopłata wynosi 10% za każde rozpoczęte 10cm.

Jeśli chcą Państwo dokonać modyfikacji zapraszamy do kontaktu: tel. 508 574 516, 518 899 229, email: sklep@swiatsypialni24.pl

SZCZEGÓŁY DOSTAWY: KLIKNIJ TUTAJ

aloe vera.jpg

silver active.jpg

silver black.jpg

soya.jpg

12 innych produktów w tej samej kategorii

Product successfully added to the product comparison!