KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

TRANSPORT GRATIS*

Sklep nie świadczy usług montażu i wniesienia. Towar dostarczany jest pod drzwi domu lub bloku mieszkalnego od poniedziałku do piątku w godzinach

od 9:00 do 17:00. Terminy ustalane są telefonicznie.

*obejmuje całe Województwo Świętokrzyskie i dotyczy towarów powyżej kwoty zamówienia 500zł oraz nie mieszczących się do samochodu osobowego.

Szanowni Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zagrożeniem epidemicznym prosimy o zachowanie należytej ostrożności przy dostawach. Prosimy o używanie maseczek ochronnych i rękawiczek w obecności dostawców.

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Koszt dostawy mebli i materacy wynosi 270zł brutto.

Dostawa na terenie Polski odbywa się kurierem przesyłką paletową.

Towar jest bardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Kurier nie świadczy usług wniesienia i montażu.

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Jest to kurier niezależny od naszej firmy, dlatego nie mamy wpływu na godzinę dostawy.

W przypadku zamówienia dwóch lub więcej łóżek jak również łóżek z materacami koszty dostaw nie ulegają zmianie.

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W SKLEPIE PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.

NIE WYSYŁAMY TOWARU ZA GRANICĘ.

MONTAŻ

Meble są do samodzielnego montażu, który zajmuje około 30min. Elementy spakowanych mebli  spełniają wymogi norm budowlanych dzięki czemu wnoszenie jest bezproblemowe. Wyjątek stanowią łóżka o szerokości 200x200 i większe. Ze względu na ich gabaryt do transportu łóżka są w całości rozmontowane i spakowane na większą ilość elementów.

MONTAŻ ŁÓŻEK DREWNIANYCH

Wersja łóżka z pojemnikiem jest w większej części złożona-pojemnik i stelaż są złożone, a do montażu pozostaje jedynie przykręcenie stelaża do siłowników oraz szczytów do pojemnika. Wersja łóżka bez pojemnika posiada złożony stelaż, a do montażu pozostaje skręcenie ramy.

MONTAŻ ŁÓŻEK TAPICEROWANYCH

Montaż wersji łóżka z pojemnikiem polega na skręceniu ramy i położeniu w niej dna pojemnika. Siłowniki są przykręcone do ram, więc należy tylko przymocować do nich stelaż, który jest już złożony. Wersja łóżka bez pojemnika także posiada złożony stelaż, a do montażu pozostaje skręcenie ramy.

INNE MEBLE

Szafki nocne oraz szuflady do łóżek nie wymagają montażu gdyż są w całości złożone. Stelaże z firmy M&K Koło wymagają montażu. Stelaże z firm Relaks i Swarzędz są złożone.

MATERACE

Materace dostarczane są w pełnym gabarycie - nigdy nie rolujemy ich do transportu co gwarantuje ich najwyższą jakość i możliwość użytkowania od chwili dostarczenia.

Więcej informacji o dostawie w sklepach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Świat Sypialni


Product successfully added to the product comparison!