KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE KIELC, STARACHOWIC ORAZ MIEJSCOWOŚCI DO 50KM W PROMIENIU TYCH MIAST:

DOSTAWA GRATIS*

Sklep nie świadczy usług montażu i wniesienia. Towar dostarczany jest pod drzwi domu lub bloku mieszkalnego od poniedziałku do piątku w godzinach

od 9:00 do 17:00. Terminy ustalane są telefonicznie.

*obejmuje powyżej opisany rejon i dotyczy towarów powyżej kwoty zamówienia 500zł oraz nie mieszczących się do samochodu osobowego.

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Koszt dostawy mebli i materacy wynosi 299zł brutto.

Dostawa na terenie Polski odbywa się kurierem przesyłką paletową.

Towar jest bardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami. Łóżka zapakowane są w 3-5 częściach (w zależności od modelu) na jedną paletę.

                                                                                                                  

Kurier nie świadczy usług wniesienia i montażu.

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Paleta dostarczana jest firmą kurierską - jest to kurier niezależny od naszej firmy, dlatego nie mamy wpływu na godzinę dostawy. W razie nieudanej próby dostarczenia kurier podejmie jeszcze jedną próbę w następnym dniu roboczym.

W przypadku zamówienia dwóch lub więcej łóżek jak również łóżek z materacami koszty dostaw nie ulegają zmianie.

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W SKLEPIE PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.

NIE WYSYŁAMY TOWARU ZA GRANICĘ.

MONTAŻ ŁÓŻEK DREWNIANYCH

Łóżka są do samodzielnego montażu, który zajmuje około 30min. Zapakowane elementy spełniają wymogi norm budowlanych dzięki czemu wnoszenie jest bezproblemowe. Wyjątek stanowią łóżka o szerokości i długości 200x200 i szersze/dłuższe. Ze względu na gabaryt do transportu są w całości rozmontowane i spakowane na większą ilość elementów.

Wersja łóżka z pojemnikiem jest w większej części złożona-pojemnik i stelaż są złożone. Do montażu pozostaje przykręcenie stelaża do siłowników oraz szczytów do pojemnika. Wersja łóżka bez pojemnika (łóżka klasyczne lub klasyczne z szufladą) posiada złożony stelaż, a do montażu pozostaje skręcenie ramy łóżka.

MONTAŻ ŁÓŻEK TAPICEROWANYCH

Łóżka Świat Sypialni: stelaż jest złożony. Montaż wersji łóżka z pojemnikiem polega na skręceniu ramy i położeniu w niej dna pojemnika. Siłowniki są przykręcone do ram, więc należy tylko przymocować do nich stelaż. Wersja łóżka bez pojemnika także posiada złożony stelaż, a do montażu pozostaje skręcenie ramy.

Łóżka Relaks: całkowicie rozmontowane do samodzielnego montażu.

Łóżka M&K Foam Koło: całkowicie rozmontowane do samodzielnego montażu.

INNE MEBLE

Szafki nocne oraz szuflady do łóżek nie wymagają montażu gdyż są w całości złożone. Stelaże z firmy M&K Koło wymagają montażu. Stelaże z firm Relaks i Swarzędz są złożone.

MATERACE

Materace dostarczane są w pełnym gabarycie - nigdy nie rolujemy ich do transportu co gwarantuje ich najwyższą jakość i możliwość użytkowania od chwili dostarczenia.

Więcej informacji o dostawie w sklepach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Świat Sypialni


Product successfully added to the product comparison!