MATERAC ESTRELLA LUX KOKOS

MATERAC ESTRELLA LUX KOKOS Zobacz większe

DOSTĘPNOŚĆ: NA ZAMÓWIENIE

CZAS REALIZACJI: OKOŁO 25 DNI ROBOCZYCH

Więcej szczegółów

1 190,00 zł brutto

Estrella Lux Kokos to materac wykonany ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach o średnicy 60mm, klejonych warstwowo flizeliną u góry i na dole.

Na metr kwadratowy powierzchni materaca użyto około 255 sprężyn o 7-polowym ułożeniu. Wkład sprężynowy obłożony jest obustronnie 5mm lateksowaną płytą kokosu i 30mm warstwą lateksu którego gęstość wynosi ok. 65kg/m³. W zastosowanym lateksie nie rozwijają się bakterie i grzyby, a liczne kanały wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Dodatkowym atutem lateksu jest jego żywotność gdyż nie ulega on deformacjom z upływem czasu. Materac posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający lepszą ochronę wkładu.

Pokrowiec dostępny w wersji:

Materac Estrella Lux Kokos dostępny jest w pokrowcu Aloe Vera z serii Exclusive (opis pokrowca poniżej). Pokrowce zewnętrzne posiadają zamek rozdzielczy z czterech stron.

Wysokość: około 20 cm.

UWAGA: Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew.

Stelaż prezentowany na zdjęciu nie jest w komplecie.

MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI:

Nietypowa szerokość materaca– możliwość zamówienia materaca w zaokrągleniu do 5cm. Obowiązuje następna większa cena szerokości standardowej. Przykład: jeśli chcemy zamówić wymiar pod materac 110x200 lub 115x200 wówczas wybieramy wymiar 120x200 i niezwłocznie informujemy sklep o takiej zmianie.

Nietypowa długość materaca– możliwość zamówienia krótszego wymiaru niż 200cm – opcja bezpłatna. W przypadku zamówienia większej od standardu długości dopłata wynosi 10% za każde rozpoczęte 10cm.

Jeśli chcą Państwo dokonać modyfikacji zapraszamy do kontaktu: tel. 508 574 516, 518 899 229, email: sklep@swiatsypialni24.pl

SZCZEGÓŁY DOSTAWY: KLIKNIJ TUTAJ

12 innych produktów w tej samej kategorii

Product successfully added to the product comparison!